Stabny Narast sluzby v Slovensko

Začať

Stabny Narast sluzby

je butiková personálna firma, ktorá ponúka zmluvným, zmluvným a nájomným možnostiam pre našich klientov. na , vybudovali sme vzťahy s najlepšími talentmi a pomáhame uľahčiť a spojiť našich klientov s našou sieťou.Špecializujeme sa na poskytovanie outsourcingovej stratégie pri personálnom obsadení projektu Slovensko aby ste sa uistili, že vaše obchodné ciele sú splnené. Hodnotíme existujúcich zamestnancov a určujeme, ktoré ďalšie zručnosti sú potrebné na vykonanie práce. Sme tu, aby sme vám pomohli, keď vaša spoločnosť potrebuje ďalších kvalifikovaných pracovníkov.

Regrút Mobile vývojári v Slovensko

Staff Augmentation vybudoval silné spojenie s certifikovanými mobilnými vývojármi v USA. \ t Slovensko. Prevažná väčšina týchto kandidátov absolvovala BS / MS v oblasti informatiky. Aby boli neustále informovaní o najnovších technológiách, žiadajú, aby dokončili prebiehajúce štúdie v rámci svojich príslušných odborov. Naše služby zahŕňajú Android, Ionic, iOS Swift, Java, React Native, Unity and Xamarin vyvojari.

o Mobilný vývoj

Regrút Javascript vývojári v Slovensko

Staff Augmentation vybudoval silné spojenie s certifikovanými vývojármi javascriptu v Slovensko. Prevažná väčšina týchto kandidátov absolvovala BS / MS v oblasti informatiky. Aby boli neustále informovaní o najnovších technológiách, žiadajú, aby dokončili prebiehajúce štúdie v rámci svojich príslušných odborov. Naše služby zahŕňajú Angular JS, Aurelia, Backbone JS, Ionic, Electron, Ember JS, Meteor, Node JS, React, React Native, Typescript and Vue JS vývojári.

o Javascript vývoj

Regrút CMS & eCommerce vývojári v Slovensko

Staff Augmentation vybudoval silné spojenie s certifikovanými vývojármi CMS a eCommerce v roku 2007. \ t Slovensko. Prevažná väčšina týchto kandidátov absolvovala BS / MS v oblasti informatiky. Aby boli neustále informovaní o najnovších technológiách, žiadajú, aby dokončili prebiehajúce štúdie v rámci svojich príslušných odborov. Naše služby zahŕňajú BigCommerce, Concrete5, Drupal, Expression Engine, Joomla, Magento, Open Cart, Presta Shop, Shopify, Typo3, WooCommerce and Wordpress vývojári.

o CMS a eCommerce

Regrút Backend vývojári v Slovensko

Staff Augmentation vybudoval silné spojenie s certifikovanými backend vývojármi v roku 2008. \ t Slovensko. Prevažná väčšina týchto kandidátov absolvovala BS / MS v oblasti informatiky. Aby boli neustále informovaní o najnovších technológiách, žiadajú, aby dokončili prebiehajúce štúdie v rámci svojich príslušných odborov. Naše služby zahŕňajú ASP.Net, C#, Erlang, Java, PHP, Python and Ruby on Rails vývojári.

o Vývoj backendu

Hodnota Proposition

Prečo si vybrať Staff Augmentation ako váš náborový partner v Slovensko ?

Pomôžeme vám pri nábore IT talentov a vývojárov v roku 2006. \ T Slovensko

Dosiahnite miestny talent

Získajte priamy prístup k oblasti talentov v oblasti IT Slovensko.

Ušetriť čas

Delegovať zdroje Slovakian IT záujemcov Staff Augmentation

Šetri si peniaze

Výrazne znížte náklady na prijímanie zamestnancov v roku 2006. \ T Slovensko.

Máme prístup k tisícom vývojárov Slovensko.

podpora

Pomôžeme vám nadviazať vzťahy v Slovensko a používať techniky uchovávania zamestnancov na zabezpečenie lojality tímu.

Prísne zamestnanie

Náš proces prijímania zamestnancov je prísny. Robíme rozsiahle testovanie, aby sme udržali to najlepšie.